Vybíráš si tábor sám(a)? – Atábor

Nevíš, jestli je tábor dobrý nápad? Proč si myslíme, že se ti s náma bude líbit?

  1. Zeptej se těch co s námi byli – zeptej se na Facebooku, nebo pokud chceš, dáme ti kontakty a zeptej se ostatních, co s námi jezdí nebo jezdili jaké to je. Spousta dětí s námi jezdí od mala až skoro do dospělosti, pak třeba i jako praktikanti nebo vedoucí, spousta z nich se potkává během roku, udržují kontakty přes internet a i po letech jsou třeba kamarádi. Tábor je tak příležitost poznat nové lidi.
  2. Odpočin si od rodičů – máš už nějaké plány ne léto kromě dovolené? Protože náš tábor není pruda. Je fakt, že se na něm nezastavíš od rána do večera. Dopoledne s angličtinou, odpoledne vychytaná hra, večer příběhová (divadelní) scénka a pak ještě dobrovolné sporty a další aktivity. To je určitě lepší než celodenní nuda někde za chatkama. Ale neboj, čas na veget s kamarády si taky najdeš ;-)
  3. Angličtina trochu jinak – sami moc dobře víme, jak se pořád ještě většinou učí angličtina na základních a středních školách. Pokud je to u tebe vyjímka tak bezva, ale pokud je to drcení gramatiky s přeučenou ruštinářkou, tak se ti u nás bude líbit. Angličtinu učí mladí lidé, kteří ji každodenně používají a zahraniční lektoři z nejrůznějších koutů světa. Navíc to není učení, ale zábava. Povídáte společně, hrajete hry, posloucháte hudbu, možná i natočíte vlastní krátky film..
  4. Na chvíli ze svého prostředí – celý rok bydlíš na jednom místě. Tábor je v krásném prostředí Třemšínských lesů, okolo je spousta lesů a hlavně čistý vzduch. Starší bydlí v chatičkách, takže zažiješ prostě něco úplně jiného než během roku.
  5. Příběh, hra, zážitky – tábory děláme 20 let a za tu dobu máme vybroušené hry, příběhy a aktivity snad k dokonalosti. Čeká na tebe táborový příběh, které ti v angličtině odehrají perfektně nakostýmovaní vedoucí, budeš ho moci (muset) ovlivnit, zahrát hry, které běží celé odpoledne, navazují na sebe a večer je pak čas na další aktivity, diskotéky, bojovky, ..